ЗАЛІЗА ПРЕПАРАТИ


Броваферан 100 мл Бровафарма
185.00 грн.
Препарат застосовують для лікування та профілактики залізодефіцитної анемії у домашніх тварин, особл..
Броваферан 100 Бровафарма 10 мл
29.00 грн.
Препарат применяют для лечения и профилактики железодефицитной анемии у домашних животных, особенно ..
ФЕРРОВЕТ + В12 10 мл Ветсинтез
57.00 грн.
Опис В'язка прозора рідина без механічних включень темно-коричневого кольору із слабким специфічним..
ФЕРРОВЕТ + В12 100 мл Ветсинтез
249.00 грн.
Опис В'язка прозора рідина без механічних включень темно-коричневого кольору із слабким специфічним..
Ферроселеніт 1% 100 мл Коло
91.00 грн.
Опис Залізовмісний препарат. Стерильна непрозора рідина темно-коричневого кольору зі специфічним за..
Суіферровіт свиням 100 мл Biowet Pulawy
68.00 грн.
Суїферовіт (100 мл) Biowet Pulawy Товар потребує температурного режиму під час перевезення! Купуйте ..
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Залізо препарати

Залізо препарати необхідні для організму тварини, тому що відіграють у ньому важливу роль. Багато важливих для життя процесів, таких як кровотворення, життєвий цикл клітин, імунобіологія, ОВР, не обходяться без заліза.

Роль заліза

Функції феруму в організмі вихованця численні. Завдяки йому клітини швидше насичуються киснем. Також покращуються метаболічні процеси. Гемоглобін та інші білки та системи містять залізо.

Без феруму неможливі процеси зростання. Відмічено його позитивний вплив на систему нервів. Щитовидна залоза з ним краще працює, а мозкова активність пришвидшується. Імунітет посилюється за допомогою заліза.

Коли заліза не вистачає

Якщо в організмі вихованця бракує заліза, то тварина страждатиме недокрів'ям, меншою кількістю гемоглобіну та еритроцитів, залізодефіцитною анемією. Старі особини, вагітні та молодняк часто стикаються з подібними хворобами.

А що призводить до дефіциту заліза?

Це відбувається, коли:

  • вихованець погано харчується (незбалансовано) і недоїдає;
  • втрачає багато крові;
  • йому бракує вітаміну С і В12, що сприяють засвоєнню заліза
  • він хворіє на хвороби, пов'язані зі шлунком і кишечником, адже тоді мікроелементи не можуть нормально засвоюватися
  • порушено гормональне тло.

Через анемію у вихованця бліда шкіра та слизові оболонки; слабкий та млявий загальний стан. Апетит знижений або зовсім відсутній. Тварина страждає на сонливість. Імунітет знижений.Такі фактори походять з кисневого голодування.

Препарати заліза та їх застосування

Кошти, що містять ферум, використовуються як профілактика або як лікування. Вони застосовуються, коли тварина страждає на анемію (різного виду), гіпоплазію (затриманий ріст і розвиток тканин). Також, коли організм відновлюється від хвороби або пологів або необхідно підвищити резистентну здатність, застосовуються препарати заліза.

В основному ветеринари використовують препарати, які використовуються внутрішньо. Найбільш популярним варіантом є рідка форма ліків.

Дозування

Є різне дозування препарату залежно від того, для чого він використовується – для профілактики чи лікування. Є певна інструкція щодо кожного препарату, але є й загальні способи дозування.

В якості профілактики використовують одноразову ін'єкцію, а якщо застосовувати препарат як лікувальний засіб, все залежить від того, як протікає і наскільки серйозна хвороба.

Протипоказання

Якщо в організмі залізо знаходиться у підвищеному чи нормальному обсязі, то препарати не протипоказані такій тварині. Також вони не використовуються, коли тварина страждає на авітаміноз, високу чутливість до будь-якого компонента препарату, Е-гіповітаміноз, діарею.

Побічні дії

Побічні дії виявляються лише тоді, коли відбулося передозування препаратом із залізом. Якщо йдеться про велике передозування, то через це організм отруюється ферумом. Так дратується шлунково-кишковий тракт, а значить, у тварини буде блювота та пронос.Також у вихованця може розвинутися гіпотонія та шоковий стан. Тому важливо бути обережними.