ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКА ШКІРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ


31.00 грн.
..
Іхтіол 50 г Якісна допомога O.L.KAR
75.00 грн.
..
Показано з 1 по 24 із 135 (всього 6 сторінок)

Протигрибкові ЛП

Протигрибкові ЛП допомагають при грибку – проблемі, поширеній серед тварин, незалежно від їх віку та виду. Часто в природі можна зустріти дерматофіти, через які і відбувається таке зараження собак та котів.

Якщо щеняті або кошеняті ще виповнилося роки, то їхня імунна система ще не така стійка до всіляких хвороб. Тому є ризик, що вони заразляться грибком. Те саме можна сказати про вихованців, які страждають на ослаблену імунну систему і тих, що перенесли тяжку хворобу.

Коли є ураження грибком

Грибок може вразити тіло у різних ділянках шкіри. Іноді можна зустріти нігтьові дерматофітії. Хвороба проявляється по-різному. Наприклад, у вигляді безшерстної ділянки шкіри, яка запалена і лущиться, або ж у випаданні волосся в окремих місцях.

Раніше через таку проблему вихованця могли просто винищити. Зараз за допомогою протигрибкових ЛП можна боротися з такою недугою. Завдяки їм можна назавжди забути про хворобу та зробити тварину знову здоровою.

Різновиди

Щоб ефективно лікувати дерматологічну хворобу, важливим є комплексний підхід. І тому використовуються як зовнішні, і внутрішні препарати. Вони можуть бути представлені у вигляді:

  • спреїв;
  • мазей;
  • шампунів;
  • розчинів
  • таблеток.

Способи застосування

Зовнішним способом використовуються шампуні. Для цього шерсть вихованця попередньо необхідно намочити, нанести рівномірно засіб і втерти його, доки не з'явиться піна.Почекавши 5-10 хвилин, його потрібно змити теплою водою і підсушити шерсть. Основне застереження: не допускати контакту очей та шампуню. Робити так потрібно місяць – через кожні 3-4 дні.

Щоб нанести на шкіру мазь, спрей або краплі, необхідно використовувати марлевий тампон, піпетку з дозатором або просто розпорошити засіб. Варто трохи втирати його у хворобливу ділянку шкіри. Щоб тварина не злизала препарат, на нього треба надіти комір або намордник. В основному речовин вбирається близько півгодини, після чого можна зняти захисний пристрій. Лікувати тварину потрібно протягом 5-10 днів.

Підшкірним або внутрішньом'язовим способом вводяться вакцини та розчини. Ними лікують трихофітії, мікроспорії чи подібні захворювання. До того ж, це відмінний спосіб профілактики. Якщо тварина страждає на додаткову хворобу або вагітна, то її не можна щепити.

Застосування ліків у формі таблеток

Таблетки переважно застосовуються як антибіотики, а тому використовуються в особливо складній ситуації. Їх дають відповідно до конкретного графіка з їжею або розмішуючи у воді. Не можна пропускати час прийому пігулок, адже інакше курс лікування починається спочатку. Лікують тварину у такий спосіб протягом 3-7 днів. Коли призначаються подібні ліки, то підбирається відповідне виду, віку та вазі тварині дозування. Це зможе зробити лише досвідчений ветеринар. Або ж потрібно слідувати точно інструкції.