АНТИСЕПТИЧНІ, РАНОЗАГОЮВАЛЬНІ


31.00 грн.
..
Іхтіол 50 г Якісна допомога O.L.KAR
75.00 грн.
..
Алюспрей для обробки ран 127 мл Vetoquinol
321.00 грн.
Алюспрей застосовують для обробки ран різного походження. Алюміній, що входить до складу препарату, ..
Показано з 1 по 24 із 100 (всього 5 сторінок)

Антисептичні та ранозагоювальні препарати

Поранитися може будь-яка тварина, навіть якщо це домашній улюбленець, котрий не виходить за межі дома. Ушкодження, гнійно-запальні процеси шкіри та м'яких тканин будь-якого походження можуть спіткати собаку, кішку, хутрових звірів, декоративних гризунів та будь-яку свійську тварину. Вони дуже відрізняються по характеру виникнення та серйозності. Уникнути повністю їх неможливо. І більшість з них є незначними подряпинами або синцями, що скоро загоюються самі. До того ж слина тварини має дезінфікуючі та ранозагоювальні властивості.

Але у разі, коли це поріз більший за 2, 5 см, опік або рвана рана, пролежень або екзема, потрібне зовнішнє втручання, щоб уникнути інфікування та прискорити загоєння. Тоді  може знадобитися антисептичний засіб або ж засіб для загоєння ран.

Антисептики

Антисептиками зазвичай оброблюються відкриті рани, вони мають протигнильний та протимікробний ефект, та здатні затримати інфекційне зараження. Є препарати що знищують патогени, а є й такі, що пригнічують їх зростання, надаючи можливості та час організму самому впоратися із загрозою. Антисептиками оброблюють подряпини, поверхневі рани та інші незначні ушкодження.

Ранозагоювальні

Мазі або препарати в іншій формі для загоєння використовуються для лікування ран, опіків, травматичних ушкоджень тканин, екзем, дерматитів, бурситів, маститів, забоїв, папілом та виразок домашнім або свійським тваринам.

Антисептичний чи ранозагоювальний препарат може бути у формі спрею, пасти, мазі, розчину, емульсії або гелю.

Виготовлятися вони можуть на основі речовин із різними властивостями:

Цинк або срібло мають знезаражувальний ефект.

Є препарати, що  підсушують.

Препарати з антибіотиком призвані лікувати пролежні, гнійні рани, тварин із цукровим діабетом або у післяопераційному стані. 

Загалом існує безліч препаратів із різними властивостями, то ж перед застосуванням бажано порадитися із лікарем, або купувати препарати за приписом ветеринара.