ЛІКУВАННЯ НИРОК, СЕЧОСТАТЕВОЇ СИСИТЕМИ
Лікування нирок, сечостатевої системи
Нірки є специфічним фільтром, який через сечостатеву систему виводить розпалися продукти метаболічних процесів. Завдяки цим органам регулюється водно-сольовий баланс. Тому важливим є проведення своєчасної терапії та профілактики ниркових захворювань та недуг усієї сечостатевої системи.
Данні
Порушення фільтраційних здібностей у нирках може призводити до інтоксикації всього організму, а також накопичення шкідливих речовин у системі крові. Це визначає перші симптоми недуг нирок, які характеризуються ознаками порушеного метаболізму:
- позиви блювоти;
- діарея;
- ослаблення та випадання вовняного покриву;
- знижена активність;
- втрата апетиту та ін.
Класифікація ниркових захворювань
Недуги нирок ділять на:
Запальні хворобливі процеси (наприклад, судинні)-це різного роду нефрити:
- гострі нефрити дифузного характеру – запалення нирок із високою швидкістю протікання. Інфекційно-алергічне походження призводить до ураження судинних клубочків;
- нефрити хронічного типу – запальні процеси у нирках інфекційно-алергічного характеру. Вражають судини та можуть призводити до ниркової недостатності;
- пієлонефрити – процеси запалення в балії нирок та самих нирках. Хвороба проявляється і розвивається від гнійної освіти, яка може бути поза сечостатевою системою.
Захворювання дистрофії (нефрози) – дегенеративні зміни епітелію у ниркових канальцях. Ведуть до порушень обмінних процесів. У занедбаному стані можуть призводити до розвитку нефросклерозного стану.
Склеротичні хвороби (нефросклероз) – патологія нирок, за якої виявляються:
- склеротичні ураження ниркових артеріол;
- паренхімна атрофія;
- порушення функції виділення та ін.
Фітотерапія
При хворобах урологічного характеру застосовуються безліч ліків на основі рослинності. У випадках патологій сечівнику використовують:
Діуретичні – провоцирцир пускальну функцію. Цю здатність використовують як доповнення до терапії запалень, наприклад, циститів. Також застосовуються ці препарати, щоб підтримати організм при видаленні ниркового каміння. Діуретики здатні виводити з організму токсичний метаболіт.
Дезінфікуючі – мають бактеріостатичні здібності. Застосовуються як засоби підтримки функціонарності нирок під час виявлення збудника захворювання. Це рослинні препарати у поєднанні з фенілглікозидами та ефірними оліями.
Антимикробна терапія
Для пригнічення патогенної мікрофлори, у випадках тяжких станів, застосовуються засоби, що містять антибіотики. Коли до складу ліків входять і антибіотик, і фіторечовини сечогінного характеру, цей препарат не вимагатиме комплексних добавок ліків. У разі відсутності в препараті таких фіторечовин їх, за необхідності, застосовують у вигляді окремого препарату.