ШПРИЦИ, ІН'ЄКТОРИ, ІН'ЄКЦ. ГОЛКИ, КАТЕТЕРИ СУДИННІ, ПІПЕТКИ
Шприци, ін'єктори, ін'єкційні голки, катетери судинні, піпетки
Цей розділ інтернет-аптеки krolikam.com.ua представляє широкий асортимент медичного устаткування для уколів, ін’єкцій та крапельниць.
Шприци
Щоб проводити ін'єкції, усувати рідини, промивати порожнини ран, здійснювати діагностичні пункції необхідні ветеринарні шприци. Їх вирізняє підвищена ергономічність.
Шприци можуть бути:
- пластиковими;
- скляними;
- металевими.
Також бувають багаторазові та одноразові шприци, різного об'єму – від 2 мл і до 100 мл. У деяких є бігунок або спеціальний конус, призначений для катетерів. Це сприяє простішому введенню ліків. В асортименті можуть бути різні насадки. Є також шприци зі спеціальною насадкою, для автоматичного подавання.
Ветеринарні голки
Ін'єкційна голка є колючим інструментом для внутрішньовенних, внутрішньом'язових та підшкірних ін'єкцій. Багаторазові вироби мають надійну систему кріплення до шприців, а одноразові мають 100% стерильність.
Розмір голки підбирається залежно від того, наскільки в'язкою буде речовина, що вводиться, а також від характеристик шкіри вихованця.
Ветеринарні голки можуть бути тонкими, звичайними та ультратонкими. Також вони бувають середніми, довгими та короткими.
Катетер судинний
Багато захворювань домашніх або свійських тварин мають на увазі введення внутрішньовенної ін'єкції. Так вводяться фізіологічні розчини зневодненим пацієнтам або ліки внутрішньовенно. Якщо госпіталізується тварина із судомами або проводиться операція, то необхідний судинний катетер. Він просто незамінний при багаторазовому введенні препаратів внутрішньовенно, а також при крапельницях.
Катетери у ветеринарії можуть бути периферичними та центральними.
Голкові ін'єктори
При вакцинації тварин важливим інструментом є ін'єктор. Який тип конструкції вибрати залежить від того, наскільки інтенсивною буде робота.
Ін'єктори є прямими спадкоємцями звичайного шприца. Завдяки їм проводяться внутрішньом'язові та підшкірні ін'єкції. Додатково до них йдуть голки, що мають різне кріплення. Конструкція ін'єктора складається з прозорого циліндра та поршня. Щоб він почав працювати, необхідно натиснути на ручку.
Одним з варіантів ін'єкторів є безголкові. У голкових варіантів є недолік – це хворобливі відчуття тварини під час введення препарату. Безголковий аналог заснований на тому, що найтонший струмінь лікарського засобу під великим тиском, пробиває шкірний шар вихованця.
Залежно від принципу дії ін'ектори бувають гідравлічними та пружинними. У деяких випадках подання медичного препарату здійснюється автоматично. У такому разі поршень призводить до дії потужний електромагніт.
Шприци-автомати
Цей варіант шприців схожий по конструкції з традиційними шприцами, а за принципом подачі лікарського засобу — з ін'єкторами. Вони мають або подовжувальну трубку або флакон з насадками. Іноді можна змішувати два або більше препарату у потрібній пропорції.
Увесь представлений у нас ветеринарний інструмент є довговічним, швидкодійним, ергономічним та відрізняється точністю дозування.