РОЗЧИНИ ІН'ЄКЦІЙНІ


Глюкоза 40% 200 мл АгрозЗооВетСервіс O.L.KAR
36.00 грн.
100 мл препарату містять діючу речовину (г): глюкозу кристалічну – 40,0. Гіпертонічний розчин глюкоз..
Кальфостім 100 мл УЗВПП
176.00 грн.
Лікування та профілактика у тварин захворювань, пов'язаних з порушенням метаболізму кальцію, фосфору..
Кальценон 100 мл розчин для інєкцій Артеріум
220.00 грн.
Кальценон призначають з метою профілактики і лікування сільськогосподарських тварин при: тетаніях (у..
Кофеїн бензоат натрію 20% розчин 10 мл №10 Бровафарма
146.00 грн.
Розчин бензоат натрію 20% для ін'єкцій застосовують з метою збудження серцево судинної системи при с..
Натрію хлорид 0,9% розчин 200 мл O.L.KAR
32.00 грн.
Препарат містить діючу речовину - натрію хлорид 0,9 г. Препарат застосовують: при значних втратах ор..
Натрію хлорид 10% розчин 200 мл Якісна допомога Олкарія
27.00 грн.
Препарат містить діючу речовину - натрію хлорид: 10 г на 100 мл. Препарат помірно подразнює рецептор..
Рінгер-Локка розчин 200 мл Олкарія
69.00 грн.
Препарат застосовують для лікування тварин при: крововтратах; опіках; диспепсії; інтоксикаціях та зн..
Показано з 1 по 24 із 25 (всього 2 сторінок)

Розчини ін'єкційні

Розчини ін'єкційні – ветеринарні препарати, які вводяться в організм вихованця. Іноді це єдиний можливий спосіб лікування. До того ж, їм зручно користуватися.

Які бувають?

Ін'єкції бувають:

  • внутрішньом'язовими;
  • підшкірними
  • внутрішньовенними.

Щодо складу розчину він може бути колоїдним і у вигляді кристалів. Другий варіант містить сольові речовини на основі води, а перший варіант входять полісахариди і білки. Коли такі елементи (у вигляді колоїдів) вводяться в тіло вихованця, то вони мають властивість на тривалий час затримуватися в організмі. Ті ж, що мають вигляд кристалів, швидко потрапляють у клітини та тканини. Завдяки цукрам та електролітам організм отримує необхідну воду, якщо порушений водний та кислотно-лужний баланс. Додатково до цих інфузійних розчинів використовують антибіотики та мультивітаміни.

Покази

У кожного розчину своє призначення. Вони допомагають відновити організм при втраті крові, підтримати водний та електролітний обмін, вивести токсини, нормалізувати функціональність імунітету, запровадити лікарські препарати.

Завдяки ін'єкційним розчинам підтримується життєдіяльність організму вихованця на високому рівні. Представлені вони у вигляді глюкози, хлориду натрію та кальцію, новокаїну, глюконату кальцію.

Глюкозу під час застосування повільно вводять. Якщо діяти інакше, це призведе до флебіту. Такий лікарський засіб має свої переваги.Тиск у судинах разом з ним підвищується, покращуються обмінні процеси, з печінки виводяться шкідливі елементи, стимулюється робота серця, організм стає більш опірним до різних бактерій. Глюкоза сприяє швидкому відновленню вихованця після хвороб.

Якщо відбулася сильна інтоксикація, була велика втрата рідини, використовується розчин у вигляді хлориду натрію. Він же призначається в період після операції, якщо знижений тиск або розлади органів травлення.

Як протизапальний засіб застосовується хлоридом кальцію. Він підходить, коли тварина страждає на перитоніт, плеврити, пневмонію, гепатит, набряклість і кровотечі. Якщо у вихованця є алергія чи неспокій, то кальцій хлорид може йому допомогти. Собаки, МРХ, ВРХ, коти, свині лікуються цією речовиною.

Хірургічна практика не обходиться без новокаїну. Він є найсильнішим анестетиком. Завдяки йому знижується збудливість мозку та перестають передаватися нервові імпульси (коли він потрапляє у кров). Якщо поєднувати цю речовину з антибіотиком, вона діє набагато довше.

Як профілактики призначають мультивітамінні ін'єкції. У них входять вітаміни та поживні елементи. Коли тварина перенесла хворобу або страждає на гіповітаміноз, то їй просто необхідно отримувати ззовні такі речовини. Їх вводять під шкіру або внутрішньом'язово. В основному від інвазійних розчинів немає побічних дій. Проте перед застосуванням краще проконсультуватися з ветерінаром.