Дьоготь березовий 50 мл Фарматон

40.00 грн.
  • Одиниця виміру: флак
  • Виробник: Фарматон
  • Артикул: 0000000852
  • Наявність: 5.000

Опис

Інструкція

Діготь березовий (50 мл) Фарматон



Склад і форма випуску:



Препарат, що отримується шляхом сухої перегонки зовнішньої частини кори берези (добірної берести). Містить бензол, ксилол, крезол, крезот, толуол, гваякол, фенол, смоли та інші речовини. За зовнішнім виглядом дьоготь березовий є густою маслянистою неклейкою на дотик рідиною чорного кольору, з блакитно-зеленим або зеленувато-синім відливом у відбитому світлі, зі специфічним нерізким запахом дьогтю і гострим смаком. Змішується з ефіром та хлороформом, розчиняється в розчинах їдких лугів та в абсолютному спирті. У воді розчиняється погано (плаває у ній). Від збовтування дьогтю з 10 частинами води виходить жовта, із запахом дьогтю, кислої реакції дьогтьова вода. Розфасовують дьоготь березовий у бочки по 200 л і 100 л, каністри по 5 л, флакони по 1 л, 200 мл та 100 мл.

Фармакологічна дія:< /h3>

Деготь березовий має сильні антисептичні, місцевоподразнюючі, кератопластичні (3-5 %), кератолітичні (30-50%), протизапальні, інсектицидні, протипаразитарні та дезінфікуючі властивості, покращує кровопостачання. регенерацію епідермісу пошкоджених тканин, посилює процес ороговіння, підсушує рани та прискорює їх загоєння. Після короткочасного впливу він вбиває багато бактерій і, зокрема, туберкульозну паличку та суперечки сибірки. У слабких концентраціях активізує зростання грануляції, у міцних (понад 10 %) різко послаблює. Показання: Шкірні захворювання - екземи, дерматомікози (трихофітія, мікроспорія), короста, фурункульоз, піодермії, пролежні, опіки, виразки, обмороження, ранові інфекції, рани в області кінцівок, тріщини копит коней, рогового черевика у великої рогатої худоби, ураження копитець при ящурі. , тимпан рубця. Інфекційні та паразитарні захворювання дихального тракту. Для дезінфекції тваринницьких, виробничих приміщень, обладнання та інвентарю.

Дози та спосіб застосування:

Деготь березовий застосовують переважно зовнішньо у вигляді 10 - 30% мазі або лініменту для лікування шкірних захворювань. Є складовою мильно-дігтярного спирту (дьогтю, мила зеленого та спирту етилового 95 % по 1 рівній частині), дьогтярної мазі (1 частина дьогтю та мазі парафінової (1 частина парафіну та 3 - 4 частини вазелінової олії - індиферентна мазева основа) ), віденського дьогтярного лініменту (дьогтю та сірки по 1 частині, спирту та зеленого мила по 2 частини), мазі Вількінсона (дьогтю 15 частин, кальцію карбонату (крейди обложеного) 10 частин, сірки очищеної 15 частин, мазі зеленої 30 частин, води 4 частини), лініменту бальзамічного по Вишневському (дьогтю 3 частини, ксероформу 3 частини, олії касторової 94 частини). Наносять на уражені ділянки шкіри 2 рази на день. Курс лікування 5 – 12 днів, при грибкових захворюваннях – до 3-х тижнів. Всі препарати дьогтю для лікування корости наносять теплими (40 - 50°С) і ретельно втирають у шкіру. Курс лікування – дворазово з інтервалом у 7 днів. У запущених випадках - триразово з інтервалом 3 -4 дні. При ящурних ураженнях копитець їх очищають і обробляють чистим березовим дьогтем або сумішшю дьогтю навпіл з риб'ячим жиром для змащування та просочування пов'язок. Всередину дьоготь призначають рідко як протибродильний і дезінфікуючий шлунок і кишечник засіб (у вигляді 10% водної емульсії) коням та великої рогатої худоби 10,0 - 25,0 г, дрібній рогатій худобі та свиням 2,0 - 5,0 1 - 1,0 г, курей 0,05 - 0,2 г на голову. Використовують при інфекційних та гельмінтозних захворюваннях дихальних шляхів як відхаркувальний, антимікробний та протипаразитарний засіб у формі інгаляції парів чистого дьогтю. Для дезінфекції приміщень, скотарів, вигрібних ям, предметів догляду за тваринами та стійл застосовують дьоготь у різних 5 - 10 % сірчано-дсгтярних (лужних) розчинах. Для знезараження кінської упряжі зазвичай користуються чистим дьогтем.

Побічні дії:

При тривалому застосуванні дьогтю можливе подразнення шкіри. При застосуванні дьогтю внутрішньо або зовнішньо у значних кількостях може настати отруєння, що проявляється переважно запаленням нирок та явищами паралічу центральної нервової системи. Сеча при цьому, як при отруєнні фенолом та іншими подібними речовинами, забарвлюється в темний колір. Протипоказання: Застосування засобів на основі дьогтю протипоказано при екземі на стадії загострення, при порушенні функції нирок. Не можна ставити всередину продуктивним тваринам перед убоєм. Не застосовувати для знезараження приміщень, призначених для зберігання та переробки м'яса та молока. для м'яса та молока не передбачені. Кішки мають підвищену чутливість до березового дьогтю, тому призначати його потрібно з особливою обережністю. При отруєнні дьогтем необхідно промити шлунок, потім ввести всередину у водному розчині палену магнезію або глауберову сіль. Умови зберігання: Зберігають у добре закупореному посуді в сухому, захищеному відсвітку, прохолодному місці. Термін придатності – 5 років.



Виробник:



Фарматон, Україна.

Характеристики

Властивості
Лекарственная форма Раствор
Страна Украина

Відгуки (1)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре