М'ясо-кісткове борошно 0.5 кг АгроСпецПереработка УКРВЕТБІОФАРМ

26.00 грн.
  • Одиниця виміру: упак
  • Виробник: УКРВЕТБІОФАРМ
  • Артикул: 0000007687
  • Наявність: 34.000

Опис

Інструкція

М'ясо-кісткове борошно (500 г) Укрветбіофарм

Опис:



білковий корм тваринного походження. Виготовляється на М'ясокомбінатах та утильзаводах з туш, непридатних для харчових цілей, і загиблих тварин, боєнських відходів, відходів беконних та консервних підприємств, а також на звіробійних флотиліях з туш морських звірів. Сировину обробляють парою під тиском або варять у відкритих казанах, потім сушать і подрібнюють. М-к. м. сірувато-бурого кольору, зі специфічним запахом. Склад і поживність коливаються в залежності від виду. сировини. У борошні першого сорту вологи не більше 9%, жиру не більше 11%, золи не більше 28%, протеїну не менше 50%. В 1 кг такого борошна близько 0,8 кормової одиниці і близько 320 г перетравного протеїну. М'ясо-кісткове борошно має високу харчову цінність і використовується як в натуральному вигляді, так і як премікс для виготовлення комбікормів.





За допомогою м'ясо-кісткового борошна хорошої якості (1 і 2 сорт) досягається балансування незамінних амінокислот у комбікормі, крім метіоніну та цистину. У правильно виготовленого борошна, з низьким вмістом склеропротеїдів перетравність білка складає 85-90%. Доброякісна м'ясо-кісткова борошно повинно мати кислотне число жиру не більше 25 мгКОН/г, перекисне число жиру – не більше 0,5% J (42 ммоль/кг). М'ясо-кісткове борошно є хорошим джерелом вітамінів В1 особливо: рибофлавіну, холіну, нікотинової кислоти, кобаламіну. У ній містяться деякі не ідентифіковані екстрактивні корисні фактори, такі як кишковий ростовий фактор зі шлунково-кишкового тракту свиней, фактор Аккермана, ростовий фактор, що є присутнім у золі.





/>



У м'ясо-кісткове борошно разом з м'язовою тканиною переходять деякі сполуки, що відіграють важливу роль в обміні речовин. Це: аденозинтрифосфорна кислота (АТФ), креатин (у вигляді креатинфосфату), глутамін та глутамінова кислота. Вільна глутамінова кислота, що міститься в м'язовій тканині, є носієм групи Н2. При її нестачі може статися депресія росту курчат, в раціон яких введені синтетичні амінокислоти. />

Інші ростостимулюючі та регулюючі обмінні процеси речовини: жовчні кислоти, карнітин, пігменти, серотонін, соматропний гормон, глюкокортикоїдні гормони, тироксин та деякі інші потрапляють у м'ясо-кісткове борошно разом з: гіпофізом, щитовидною, паращитовидною слизовою оболонкою шлунка, спинним і головним мозком, сичугом жуйних тварин, паренхіматозними органами (легкі, селезінка, нирки, печінка).






< br />

Залежно від вмісту білка, жиру та мінеральних солей м'ясо-кісткове борошно поділяють на три сорти, інші його види виробляють одного сорту.











ДОЗИ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:












< Дозування добавки, що подається, варіюється і залежить від маси тіла тварини або птиці.








>

Зокрема, для великої худоби ця норма визначена від 10 до 100 г на добу, дрібної – 8-20 г.









У складі комбікорму це співвідношення рекомендовано 2-4% на 1 кг корму.


Поросятам, ремонтному молодняку свиней і кнурам м'ясо-кісткове борошно включають до раціону до 15%, поросяним свиноматкам, відгодівельному поголів'ю свиней, курям-несушкам і молодняку птиці – до 10%, найчастіше її вводять у раціон птахів у кількості 3-7% від маси сухих зерномучних кормів.




/>




М'ясо-кісткове борошно зазвичай додають у будь-який готовий вид корму, будь то сухий, вологий, змішаний.


br />

ПОБІЧНІ ДІЇ:









/>



Надлишкова кількість м'ясо-кісткового борошна в раціонах птиці може стати причиною захворювання на її подагру.











При використанні завищеної кількості м'ясо-кісткового борошна тваринами може розвинутися захворювання амілоїдоз – порушення білкового обміну, що виражається у відкладенні та накопиченні в тканинах та органах білкових речовин з характерними фізико-хімічними властивостями.








ПРОТИПОКАЗАННЯ:









/>

Ні.









ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:









При перегріві, неправильному зберіганні , після закінчення терміну придатності м'ясо-кісткове борошно небезпечне. Особливо небезпечний перегрів м'ясо-кісткового борошна, при якому може статися інтенсивне розкладання жиру з утворенням ненасиченого токсичного альдегіду акроліну.






/>

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:









Щільно закритим, у сухому (відносить. вологість не вище 75%), добре вентильованому приміщенні, недоступному для дітей та тварин місці, при температурі не вище +30 С. У закритій упаковці виробника термін придатності – , 12 місяців.







Виробник:


< br />

Укрветбіофарм. Україна

Характеристики

Властивості
Лекарственная форма Порошок
Страна Украина

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре