Мінеральне добриво Нітроамофоска для живлення рослин при посадці 1 кг Агромаг
84.00 грн.
- Одиниця виміру: шт
- Виробник: Агромаг
- Артикул: 0000025046
- Наявність: 13.000
Опис
Добриво для живлення рослин при посадці Нітроамофоску 1 кг Агромаг
Опис:
Мінеральне добриво Нітроамофоска Вага: 16.16.16,1 кг - універсальне високоефективне комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, застосовується для всіх видів с/г культур.
Склад добрива:
з аміачної селітри, амофосу, діамофосу, хлористого амонію, сульфату амонію та калійної селітри, одержуваних в єдиному технологічному процесі при взаємодії аміаку, азотної та фосфорної кислот, з додаванням хлористого калію та сульфату калію.
Переваги:
- забезпечує комплексне харчування рослин необхідними елементами.
- Підвищує врожайність культур, забезпечує високу міцність стебел та стійкість рослин до вилягання.
- Підсилює стійкість рослин до заморозків, зменшує ураження кореневими гнилями, борошнистою росою, іржею.
Застосування:
Найчастіше нітроамофоску вносять у вигляді основного або припосівного добрива для всіх типів ґрунтів. Вносять у ґрунт, рівномірно розподіляючи гранули добрива на ділянці: навесні при перекопуванні ґрунту в дозі 30-40 г на 1 кв.м. окультурених та 40-50 г неокультурених ґрунтів. При підготовці ґрунту парників та теплиць вносять по 1,5 кг добрива на 1 куб. м. ґрунту. При перекопуванні ґрунту у парниках та теплицях вносять по 50-60 г добрива на 1 кв.м.
Середні норми внесення:
Культури Норми витрати Спосіб застосування
Овочі 25-30 г/м² при підриванні розсади
Картопля 25-30 г/м², або 3-4 грами безпосередньо в кожну лунку при підриванні, у фазу бутонізації
Суниця 10-15 г на погонний метр ранньою весною та після цвітіння
Ягідні кущі 20-30 г/м² міжрядь ранньою весною
Плодові дерева 40-50 г/м² приштамбового кола провесною
Кімнатні та балконні квіти 10-20г. на 10л. води поливати у весняно-літній період через 2 тижні
Залежно від типу ґрунту, відсоткового вмісту основних елементів у ньому, а також виду культури, слід уточнити норму витрати добрива в інструкції, що додається.
Позакореневе внесення:
Для осінніх і літніх підгодівель у малих дозах застосовують нітроамофоску в розведеному вигляді (1-2 столові ложки на 10 літрів води) або в нерозведеному вигляді (виключно для вологих ґрунтів, уникаючи контакту добрива з кореневою системою).
Періодичність внесення добрива залежить від здоров'я рослин та стану ґрунту.
Виробник:
Агромаг, Україна
Інструкція
Добриво для живлення рослин при посадці Нітроамофоску 1 кг Агромаг Опис: Мінеральне добриво Нітроамофоска Вага: 16.16.16,1 кг - універсальне високоефективне комплексне азотно-фосфорно-калійне добриво, застосовується для всіх видів с/г культур. Склад добрива: з аміачної селітри, амофосу, діамофосу, хлористого амонію, сульфату амонію та калійної селітри, одержуваних в єдиному технологічному процесі при взаємодії аміаку, азотної та фосфорної кислот, з додаванням хлористого калію та сульфату калію. Переваги: - забезпечує комплексне харчування рослин необхідними елементами. - Підвищує врожайність культур, забезпечує високу міцність стебел та стійкість рослин до вилягання. - Підсилює стійкість рослин до заморозків, зменшує ураження кореневими гнилями, борошнистою росою, іржею. Застосування: Найчастіше нітроамофоску вносять у вигляді основного або припосівного добрива для всіх типів ґрунтів. Вносять у ґрунт, рівномірно розподіляючи гранули добрива на ділянці: навесні при перекопуванні ґрунту в дозі 30-40 г на 1 кв.м. окультурених та 40-50 г неокультурених ґрунтів. При підготовці ґрунту парників та теплиць вносять по 1,5 кг добрива на 1 куб. м. ґрунту. При перекопуванні ґрунту у парниках та теплицях вносять по 50-60 г добрива на 1 кв.м. Середні норми внесення: Культури Норми витрати Спосіб застосування Овочі 25-30 г/м² при підриванні розсади Картопля 25-30 г/м², або 3-4 грами безпосередньо в кожну лунку при підриванні, у фазу бутонізації Суниця 10-15 г на погонний метр ранньою весною та після цвітіння Ягідні кущі 20-30 г/м² міжрядь ранньою весною Плодові дерева 40-50 г/м² приштамбового кола провесною Кімнатні та балконні квіти 10-20г. на 10л. води поливати у весняно-літній період через 2 тижні Залежно від типу ґрунту, відсоткового вмісту основних елементів у ньому, а також виду культури, слід уточнити норму витрати добрива в інструкції, що додається. Позакореневе внесення: Для осінніх і літніх підгодівель у малих дозах застосовують нітроамофоску в розведеному вигляді (1-2 столові ложки на 10 літрів води) або в нерозведеному вигляді (виключно для вологих ґрунтів, уникаючи контакту добрива з кореневою системою). Періодичність внесення добрива залежить від здоров'я рослин та стану ґрунту. Виробник: Агромаг, УкраїнаХарактеристики
Властивості |