Метіонін 1 кг

304.00 грн.
  • Одиниця виміру: кг
  • Артикул: 0000013074
  • Наявність: 3.000

Опис

Інструкція

Метіонін 

Опис:

Загальні відомості Метіонін – це речовина, що входить до складу однойменного препарату. Препарат випускається у вигляді порошку, капсул, сиропу, таблеток, покритих оболонкою (в одній таблетці міститься 250 мг діючої речовини). ;
Лікувальні властивості Метіонін є однією з незамінних амінокислот. Він не синтезується в нашому організмі, а надходить до нього ззовні. Ця амінокислота необхідна для вироблення різних білків. Властивості даної речовини: Прискорює регенерацію пошкоджених тканин. Активізує ферменти та статеві гормони. Нормалізує функцію печінки. Покращує травлення. Покращує ліпідний обмін (тобто жири не затримуються та не відкладаються у печінці). Допомагає виділяти з організму токсини, що накопичилися. Позитивно впливає на організм при алергії. Зв'язує та виводить назовні молекули важких металів (свинець, кадмій, ртуть). Перешкоджає виникненню атеросклерозу. Перешкоджає ламкості кісток та вимиванню з них кальцію (при правильному дозуванні). Виводить із сечі аміак.

Метіонін – це моноамінокарбонова сірковмісна незамінна амінокислота. Використовується організмом як джерело сірки, а також для регуляції жирового та білкового обмінів. Бере участь в утворенні серину, цистину та холіну, необхідна для росту та розмноження еритроцитів, формування пера у птиці, перешкоджає жировому переродженню печінки. зміні пера у несучок різко зростає потреба в метіоніні. При нестачі метіоніну в організмі тварин і птахів спостерігається втрата апетиту, анемія, атрофія мускулатури, ожиріння печінки, порушення функції нирок, зниження запліднюваності, зниження швидкості росту молодняку і продуктивності дорослого птаха, порушення оперення і оперності у птахів (з'їрошеність пір'я, їх та випадання). Внаслідок цього спостерігається низька ефективність використання кормів. Уповільнюється утворення яєчного білка та, відповідно, знижується маса яєць. Відзначається порушення ліпідного обміну, що характеризується жировою інфільтрацією та дистрофією печінки. При одночасному нестачі вітаміну Е дефіцит метіоніну призводить до розвитку м'язової дистрофії у курчат і дерматиту ніг. лугах та аміаку, важко розчинний у воді. Препарат метіонін повністю доступний для тварин.

Склад та форма випуску:

Метіонін являє собою білий кристалічний порошок зі специфічним запахом із вмістом активної речовини не менше 98,5%.

Застосування:

Для збагачення та балансування раціонів сільськогосподарських тварин, у т. ч. птахів, приготування повнораційних комбікормів, преміксів, кормових добавок. Метіонін є лімітуючою амінокислотою, недолік якої у раціонах сільськогосподарських тварин негативно позначається на засвоєнні поживних речовин кормів, особливо протеїну, що призводить до зниження продуктивності тварин та птиці. Додавання метіоніну дозволяє найкраще збалансувати раціон за незамінними амінокислотами. Завдяки високій сипучості та хорошій змішуваності препарат зручний у застосуванні, безпечний у користуванні та може застосовуватися на будь-якій стадії приготування кормосуміші.  Вноситься в комбікорми та кормосуміші на комбікормових заводах та кормоцехах, згідно з нормами вмісту метіоніну в раціонах, враховуючи його фактичний вміст у кормах.

Доза і спосіб застосування: Застосовують при дистрофіях, диспепсіях, дизентерії, кетозах та інших патологічних порушеннях обмінних процесів. Ефективний при токсичних ураженнях печінки внаслідок отруєння миш'яковистими препаратами, фенолом, аніліном, гексахлораном, хлороформом та ін. Використовують метіонін як кормову добавку для стимуляції росту та відгодівлі тварин, підвищення несучості птахів. Призначають внутрішньо дрібній рогатій худобі, телятам і свиням 0,5-4,0 г, собакам 0,3-1,0, ягнятам і поросятам 0,05-0,2 г

< span style="font-size:14px">Як добавку метіонін вводять у раціони виходячи з потреби в ньому (% від сухої речовини раціону):

-великій рогатій худобі 0,57,

-свиням 0,7,

-курам-несучкам 0,6,

-курчатам 0,7,

-індичат 0,9.

Вигляд тварин:

корови, свині, кури, вся домашня птиця.

< span style="font-size:14px">Умови зберігання:

Зберігати Метіонін у сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі до + 25°. Термін придатності препарату – 5 років.

Виробник:

Україна

Характеристики

Властивості
Лекарственная форма Порошок

Відгуки (1)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре