Кардішур (Cardisure) 5 мг при серцевої недостатності собак №10 Dechra

311.00 грн.
  • Одиниця виміру: бліс
  • Артикул: 0000026474
  • Наявність: 9.000

Опис

Інструкція

Інструкція по застосуванню Кардішур 5 мг при серцевій недостатності собак №10 Dechra

Склад:

На таблетку:

< ul>
  • Cardisure 1,25 мг: пімобендан 1,25 мг.
  • Cardisure Flavor 2,5 мг: пімобендан 2,5 мг.
  • Cardisure Flavor 5 мг: пімобендан 5 мг.
  • Cardisure 10 мг: пімобендан 10 мг.
  • Фармакологічні властивості:

    Пімобендан, похідне бензімідазолу піридазинону, є симпатоміметичним і не інотропним глікозидною речовиною з сильними судинорозширювальними властивостями.

    Пімобендан має стимулюючу дію на міокард за допомогою подвійного механізму дії: він збільшує чутливість міокардіальних ниток до кальцію та інгібує фосфодіестеразу (тип III). Він також має судинорозширювальну дію за рахунок інгібування активності фосфодіестерази III.

    Було показано, що при використанні у випадках клапанної недостатності у поєднанні з фуросемідом він покращує якість життя та збільшує тривалість життя оброблених собак.

    У деяких випадках дилатаційної кардіоміопатії при використанні в поєднанні з фуросемідом, еналаприлом та дигоксином було показано, що він покращує якість життя та збільшує тривалість життя у лікованих собак.

    • Всмоктування: після перорального прийому цього ветеринарного лікарського препарату абсолютна біодоступність діючої речовини становить 60 – 63%. Оскільки біодоступність значно знижується, коли пімобендан вводиться під час їжі або невдовзі після їжі, рекомендується вводити його приблизно за годину до кожного прийому їжі. що пімобендан легко розподіляється по тканинах. Середнє зв'язування з білками плазми становить 93%.
    • Метаболізм: речовина окислювально деметилюється до основного активного метаболіту (UD-CG-212). Крім того, інші метаболічні процеси - це кон'югати фази II UD-CG-212, глюкуроніди та сульфати. Виведення: період напіввиведення пімобендану з плазми становить 1,1 ± 0,7 годин. Основний активний метаболіт виводиться з періодом напіввиведення з плазми 1,5 ± 0,2 години. Більшість дози виводиться з фекаліями.

    Взаємодія та несумісність:

    У фармакологічних дослідженнях не було виявлено взаємодії між серцевим глікозидом уабаїном та пімобенданом.

    Збільшення скоротливості серця, викликане пімобенданом, послаблюється в присутності антагоністів кальцію, верапамілу та бета-антагоніста пропранололу. /або трикуспідальна регургітація) або дилатаційною кардіоміопатією (симптоми: задишка, кашель, зниження активності). з функціональних чи анатомічних причин (наприклад, стеноз аорти).

    Лабораторні дослідження на щурах та кроликах не показали тератогенних чи фетотоксичних ефектів. Проте у високих дозах вони показали докази материнотоксичної та ембріотоксичної дії, і вони показали, що пімобендан виділяється з молоком.

    Безпека препарату під час вагітності та годування груддю не оцінювалася. Використовуйте лише відповідно до оцінки користі/ризику відповідальним ветеринаром.

    Побічні реакції:

    У поодиноких випадках може викликати помірний позитивний хронотропний ефект і блювання. Однак вони є дозозалежними ефектами, і їх можна уникнути, знизивши дозу.

    У поодиноких випадках спостерігалися минуща діарея, анорексія або летаргія.

    Хоча зв'язок з пимобенданом чітко не продемонстрований, в дуже рідкісних У випадках під час лікування спостерігався вплив на первинний гемостаз (петехії слизової оболонки, підшкірну кровотечу). Ці ефекти зникають при скасуванні лікування.

    Рідко під час хронічного лікування пімобенданом у собак із захворюванням мітрального клапана спостерігалося посилення мітральної регургітації. У тварин, які отримували пімобендан, рекомендується моніторинг серцевої функції та морфології.

    Дозування:

    Собаки: краща добова доза пімобендану становить 0,5 мг/кг маси тіла.

    < p>Не перевищуйте рекомендовану дозу.

    Перед початком лікування точно визначте вагу, щоб забезпечити правильну дозу.

    Таблетки слід приймати внутрішньо в дозі від 0,2 до 0,6 мг пімобендану/ кг маси тіла на добу. Дозу необхідно розділити на два прийоми (по 0,25 мг/кг кожне), половину вранці та іншу половину приблизно через 12 годин. Підтримуючу дозу повинен підбирати відповідальний ветеринар індивідуально залежно від тяжкості захворювання. (0,5 мг/кг)

    Доза кожні 12 годин

    5 кг< /p>

    2,5 мг

    1 таблетка Кардижур 1,25 мг кожні 12 годин

    < /tr>

    10 кг

    5 мг

    1 таблетка Кардіжур 2,5 мг кожні 12 годин

    15 кг

    7,5 мг

    < /td>

    1 + ½ таблетка Cardisure 2,5 мг кожні 12 годин

    20 кг

    10 мг

    1 таблетка Cardisure 5 мг кожні 12 годин

    25 кг

    12,5 мг

    1 + ¼ Cardisure 5 мг таблетка кожні 12 годин

    30 кг

    15 мг

    1 + ½ таблетки Cardisure 5 мг кожні 12 годин

    35 кг

    17,5 мг

    1 + ¾ Таблетка Кардіжур 5 мг кожні 12 годин

    40 кг

    20 мг

    1 Таблетка Кардижур 10 мг кожні 12 годин

    50 кг

    < td>

    25 мг

    1 + ¼ Таблетка Кардіжур 10 мг кожні 12 годин

    60 кг 60 кг 30 мг 30 мг

    1+ ½ таблетки Cardisure 10 мг кожні 12 годин

    Ліки можна поєднувати з лікуванням сечогінними засобами, наприклад з фуросемідом.

    Щоб розбити таблетку на дві половини, помістіть таблетку на плоску поверхню відміткою вгору, візьміться за одну половину і натисніть на іншу половину.

    Кожну дозу слід вводити приблизно за годину до кожного прийому їжі. Особливі запобіжні заходи:

    Ліки зі смаковими добавками. Щоб уникнути випадкового проковтування таблетки, слід зберігати в недоступному для собак місці. Дослідження тканин щурів in vitro показало, що залежно від дози пімобендан збільшує індуковану глюкозою секрецію інсуліну в бета-клітинах. Якщо препарат призначають собакам, які страждають на діабет, необхідно суворо контролювати рівень глюкози.

    Пімобендан метаболізується в печінці, тому слід дотримуватись особливої обережності при призначенні собакам з тяжкою печінковою недостатністю.

    Особливі запобіжні заходи, які слід прийняти особі, яка вводить лікарський засіб тваринам:

    у разі випадкового проковтування негайно зверніться за медичною допомогою та покажіть лікарю листівку на упаковці або етикетці.

    Після роботи з ним вимийте руки.< /p>

    Сповіщення лікаря:

    Його випадкове потрапляння всередину, особливо у дітей, може спричинити тахікардію, ортостатичну гіпотензію, почервоніння обличчя та головний біль.

    Термін зберігання:

    30 місяців з дати виготовлення.

    Відгуки (0)

    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується!
        Погано           Добре