Суспензія Гентамаст для лікування маститів у корів 10 мл Basalt
40.00 грн.
- Одиниця виміру: шт
- Виробник: Basalt
- Артикул: 0000030281
- Наявність: 10.000
Опис
Опис: Масляниста суспензія в'язкої консистенції від білого до світло-коричневого кольору зі специфічним запахом.
Склад: Містить гентаміцин сульфат - 3,5 мг; цефалексин – 35 мг.
Фармакодинаміка. Гентаміцин – антибіотик групи аміноглікозидів, діє бактерицидно. Має активність щодо більшості грамнегативних і деяких грампозитивних бактерій. Особливо ефективний при лікуванні інфекцій, спричинених грамнегативними організмами. Не ефективний щодо Streptococcus spp., включаючи Streptococcus pneumoniae, а також анаеробів. Цефалексин, з групи цефалоспоринів, має активність щодо грампозитивних мікроорганізмів.
Гентамаст застосовують для лікування маститів у корів. Має широкий спектр антимікробної дії. Ефективний проти більшості грампозитивних та грамнегативних. Завдяки структурі наповнювача після інтрацистернального введення гентамаст швидко розподіляється по всій молочній залозі, забезпечуючи вплив на патогенні мікроорганізми. Гентамаст практично не всмоктується з молочної залози в органи та тканини організму, не піддається біотрансформації в організмі та виводиться, головним чином, у незміненому вигляді з молоком.
Дозування: Перед введенням лікарського засобу видають вміст із ураженої частки вимені, сосок дезінфікують. Препарат підігрівають до 35 ºС. Вміст струшують протягом 1 хвилини. Гентамаст вводять інтрацистернально у хвору чверть вимені у дозі 10 см3 (1 шприц) 3-5 разів з інтервалом 12 годин (до клінічного одужання). Після введення лікарського засобу проводять легкий масаж чверті вимені знизу нагору.
Побічні дії: При використанні відповідно до інструкції щодо застосування ускладнень та побічних явищ не спостерігається. Застосування гентамаст не відкидає використання інших лікарських засобів.
Застереження: Застосування молока у харчових цілях допускається через 4 доби після останнього введення лікарського засобу. Молоко, отримане від корів раніше зазначеного терміну, із здорових чвертей вимені використовують у корм тваринам після кип'ятіння.
Форма випуску: Препарат фасують у пластмасові шприци-туби по 10, 15, 20 мл.
Зберігають у сухому, темному місці при температурі від 0ºС до 25ºС.
Термін придатності: 2 роки.
Інструкція
Опис: Масляниста суспензія в'язкої консистенції від білого до світло-коричневого кольору зі специфічним запахом. Склад: Містить гентаміцин сульфат - 3,5 мг; цефалексин – 35 мг. Фармакодинаміка. Гентаміцин – антибіотик групи аміноглікозидів, діє бактерицидно. Має активність щодо більшості грамнегативних і деяких грампозитивних бактерій. Особливо ефективний при лікуванні інфекцій, спричинених грамнегативними організмами. Не ефективний щодо Streptococcus spp., включаючи Streptococcus pneumoniae, а також анаеробів. Цефалексин, з групи цефалоспоринів, має активність щодо грампозитивних мікроорганізмів. Гентамаст застосовують для лікування маститів у корів. Має широкий спектр антимікробної дії. Ефективний проти більшості грампозитивних та грамнегативних. Завдяки структурі наповнювача після інтрацистернального введення гентамаст швидко розподіляється по всій молочній залозі, забезпечуючи вплив на патогенні мікроорганізми. Гентамаст практично не всмоктується з молочної залози в органи та тканини організму, не піддається біотрансформації в організмі та виводиться, головним чином, у незміненому вигляді з молоком. Дозування: Перед введенням лікарського засобу видають вміст із ураженої частки вимені, сосок дезінфікують. Препарат підігрівають до 35 ºС. Вміст струшують протягом 1 хвилини. Гентамаст вводять інтрацистернально у хвору чверть вимені у дозі 10 см3 (1 шприц) 3-5 разів з інтервалом 12 годин (до клінічного одужання). Після введення лікарського засобу проводять легкий масаж чверті вимені знизу нагору. Побічні дії: При використанні відповідно до інструкції щодо застосування ускладнень та побічних явищ не спостерігається. Застосування гентамаст не відкидає використання інших лікарських засобів. Застереження: Застосування молока у харчових цілях допускається через 4 доби після останнього введення лікарського засобу. Молоко, отримане від корів раніше зазначеного терміну, із здорових чвертей вимені використовують у корм тваринам після кип'ятіння. Форма випуску: Препарат фасують у пластмасові шприци-туби по 10, 15, 20 мл. Зберігають у сухому, темному місці при температурі від 0ºС до 25ºС. Термін придатності: 2 роки.Характеристики
Властивості |