Порошок Лізин 55% кормова добавка 1 кг Укрветбіофарм
189.00 грн.
- Одиниця виміру: кг
- Виробник: УКРВЕТБІОФАРМ
- Артикул: 0000013073
- Наявність: 2.000
Опис
ОПИС:
Лізин - одна з незамінних амінокислот, яка застосовується як кормова добавка в тваринництві .
СКЛАД:
Основні сировинні компоненти для виробництва лізину: меліса, кукурудзяний екстракт, соляна кислота, аміачна вода, вітаміни, висівки, соняшниковий шрот, рибне борошно, м'ясо-кісткове борошно та ріпак. Містить дві аміногрупи і одну карбоксильну групу, тому має властивості основи. Відсоток азоту 19,16. Лізин входить до складу білків.
ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:
Отримують його методом глибинного культивування мікроорганізмів, які синтезують цю амінокислоту.
Дозволяє збільшити приріст тварин і птиці на 10-30%, підвищити надої молока на 12%, збільшити несучість курей на 10%.
Лізин гідрохлорид. Лізин – мікрогранульований сипучий порошок кремового кольору. Добре розчинний у воді. Належить до групи незамінних лімітуючих амінокислот.
Зустрічається у всіх білках, однак у рослинних білках міститься у незначних кількостях, тому в кормах його часто не вистачає.
Дефіцит лізину в організмі виникає внаслідок годування тварин та птиці раціонами, що складаються переважно із злакових, соняшникового шроту та незначної кількості (1-2 %) тварин кормів.
Тваринам та птиці він необхідний для регуляції обміну азоту, вуглеводів, а також для синтезу нуклеотидів, хромопротеїдів , сприяє інтенсивному зростанню молодняку, інтенсивному використанню кормів, утворенню меланінового пігменту в оперенні птахів; впливає на формування еритроцитів та відкладення в кістках кальцію, бере участь в окисно-відновних реакціях, активізує переамінування та дезамінування амінокислот, сприяє засвоєнню фосфору та кальцію. У всіх раціонах, що зазвичай застосовуються в свинарстві, лізин за важливістю випереджає інші амінокислоти.
У пшенично-ячмінних та кукурудзяно-соняшникових раціонах практично завжди не дістає лізину.
Особливістю лізину є його здатність окислювати вуглеводи. Ця взаємодія між вуглеводами та амінокислотою перетворює лізин на недоступний для засвоєння комплекс. Для підвищення доступності амінокислот взагалі та лізину зокрема, особливо з бобових культур, їх піддають тепловій обробці.
ВИД ТВАРИН:
Свині, кури-несучки, бройлери, КРС та ін.
ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Лізин вноситься в комбікорми та кормосуміші на комбікормових заводах та кормоцехах згідно з нормами вмісту лізину в раціонах, враховуючи його фактичний вміст у кормах.
Рекомендований вміст лізину:
птах:
бройлери 1.0 – 2.5%
індички, куріпки 1.5-2.5%
кури-несучки 0.5-1.0%
свині:
поросята 1.5-2.5%
свині на відгодівлі 1.0-1.5%
свиноматки 0.5-1.0%
ПРОТИПОКАЗАННЯ:
Ні.
ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ:
Ні.
ФОРМА ВИПУСКУ:
Порошок для орального застосування поліетиленових пакетах по 1 кг.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:
У сухому захищеному від світла приміщенні при температурі до 25 °С. Термін придатності препарату – 3 роки.
Інструкція
ОПИС: Лізин - одна з незамінних амінокислот, яка застосовується як кормова добавка в тваринництві . СКЛАД: Основні сировинні компоненти для виробництва лізину: меліса, кукурудзяний екстракт, соляна кислота, аміачна вода, вітаміни, висівки, соняшниковий шрот, рибне борошно, м'ясо-кісткове борошно та ріпак. Містить дві аміногрупи і одну карбоксильну групу, тому має властивості основи. Відсоток азоту 19,16. Лізин входить до складу білків. ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: Отримують його методом глибинного культивування мікроорганізмів, які синтезують цю амінокислоту. Дозволяє збільшити приріст тварин і птиці на 10-30%, підвищити надої молока на 12%, збільшити несучість курей на 10%. Лізин гідрохлорид. Лізин – мікрогранульований сипучий порошок кремового кольору. Добре розчинний у воді. Належить до групи незамінних лімітуючих амінокислот. Зустрічається у всіх білках, однак у рослинних білках міститься у незначних кількостях, тому в кормах його часто не вистачає. Дефіцит лізину в організмі виникає внаслідок годування тварин та птиці раціонами, що складаються переважно із злакових, соняшникового шроту та незначної кількості (1-2 %) тварин кормів. Тваринам та птиці він необхідний для регуляції обміну азоту, вуглеводів, а також для синтезу нуклеотидів, хромопротеїдів , сприяє інтенсивному зростанню молодняку, інтенсивному використанню кормів, утворенню меланінового пігменту в оперенні птахів; впливає на формування еритроцитів та відкладення в кістках кальцію, бере участь в окисно-відновних реакціях, активізує переамінування та дезамінування амінокислот, сприяє засвоєнню фосфору та кальцію. У всіх раціонах, що зазвичай застосовуються в свинарстві, лізин за важливістю випереджає інші амінокислоти. У пшенично-ячмінних та кукурудзяно-соняшникових раціонах практично завжди не дістає лізину. Особливістю лізину є його здатність окислювати вуглеводи. Ця взаємодія між вуглеводами та амінокислотою перетворює лізин на недоступний для засвоєння комплекс. Для підвищення доступності амінокислот взагалі та лізину зокрема, особливо з бобових культур, їх піддають тепловій обробці. ВИД ТВАРИН: Свині, кури-несучки, бройлери, КРС та ін. ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: Лізин вноситься в комбікорми та кормосуміші на комбікормових заводах та кормоцехах згідно з нормами вмісту лізину в раціонах, враховуючи його фактичний вміст у кормах. Рекомендований вміст лізину: птах: бройлери 1.0 – 2.5% індички, куріпки 1.5-2.5% кури-несучки 0.5-1.0% свині: поросята 1.5-2.5% свині на відгодівлі 1.0-1.5% свиноматки 0.5-1.0% ПРОТИПОКАЗАННЯ: Ні. ОСОБЛИВІ ВКАЗІВКИ: Ні. ФОРМА ВИПУСКУ: Порошок для орального застосування поліетиленових пакетах по 1 кг. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: У сухому захищеному від світла приміщенні при температурі до 25 °С. Термін придатності препарату – 3 роки.Характеристики
Властивості | |
Лекарственная форма | Порошок |