Бровасептол концентрат 5 г Бровафарма

29.00 грн.
  • Одиниця виміру: шт
  • Виробник: Бровафарм
  • Артикул: 0000000354
  • Наявність: 37.000

Опис

Інструкція

Інструкція застосування Бровасептол концентрат 5 г Бровафарму

Склад:

1 г препарату містить:

    < li>сульфадиметоксину натрієва сіль — 300 мг
  • сульфадіазину натрієва сіль — 300 мг
  • триметоприм — 120 мг

Опис:

Порошок світло-жовтого кольору, однорідний, зі слабким специфічним запахом, добре розчиняється у воді.

Фармакологічні властивості:

Комбінований антибактеріальний препарат широкого спектру дії проти грампозитивних бактерій — Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., грамнегативних бактерій — E. coli, Neisseria spp., Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Enterobacter spp., Yersinia enterocolitica, Chlamidya spp., Vibrio cholerae, деяких Pneumocystis carinii, Coccidia, Toxoplasma.

Комбінація діючих речовин у препараті створює синергетичний ефект, що розширює антимікробний спектр дії препарату та зменшує ймовірність появи резистентних форм патогенної мікрофлори.

Сульфадимідин &mdas сульфаніламід короткої бактеріостатичної дії проти Staphylococcus, Streptococcus, Klebsiella, Escherichia coli, Bacillus anthracis, Corynebacterium diphtheriae, частини роду Clostridium, Yersinia, Actinomyces spp., Nocardia spp., Toxoplasma та деяких. Швидко абсорбується із шлунково-кишкового тракту (переважно в тонкому кишечнику), на 75-86% зв'язується з білками плазми. Добре проникає у тканини та рідини організму (у тому числі легені, ліквор), швидко виводиться з організму, період напіввиведення становить 7 годин. Виведення здійснюється в основному нирками шляхом клубочкової фільтрації. У печінці зазнає біотрансформації (ацетилювання), ацетильовані метаболіти можуть давати осад у сечі. Розчинність метаболітів покращується при підлужуванні сечі.

Сульфадіазин — сульфаніламід середньої бактеріостатичної дії. Він активніший за інші сульфаніламіди, оскільки менше зв'язується з білками плазми (10-20%) і тому створює більш високі концентрації в крові. Краще, ніж інші сульфаніламіди, проникає через гематоенцефалічний бар'єр. Механізм дії сульфаніламідів зумовлений конкурентним антагонізмом з параамінобензойною кислотою, пригніченням дигідроптероатсинтази, порушенням синтезу тетрагідрофолієвої кислоти, необхідної для синтезу пуринів. Сульфаніламіди швидко засвоюються та розподіляються по організму. Терапевтичний рівень у сироватці крові зберігається протягом 25 годин. Рівень концентрації сульфаніламідів у нирках вищий за їхній рівень у плазмі крові, а концентрація у шкірі, печінці, легень нижча, ніж у плазмі.

Триметоприм — бактеріостатичний антибіотик, інгібує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієву кислоту на тетрагідрофолієву — необхідна сполука для синтезу пуринів та нуклеїнових кислот.

Триметоприм швидко засвоюється та розподіляється по організму, зв'язується з білками плазми крові на 70%. Вже через 4 години після застосування спостерігається його максимальна концентрація у крові. Концентрація триметоприму в тканинах, наприклад, у легенях, печінці та нирках, вища, ніж у плазмі крові. Висока його концентрація виявляється в секреті бронхіальних залоз, передміхурової залози та жовчі. Період напіврозпаду у плазмі становить 8-10 годин. Протягом 72 годин із сечею виводиться 66,8%.

Механізм дії сульфаніламідів та триметоприму полягає у блокуванні ферментів двох послідовних етапів біосинтезу фолієвої кислоти у бактеріальній клітині. Це призводить до придушення росту бактерій, припинення їх розмноження та загибелі.

Сульфаніламіди та триметоприм виводяться нирками шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Невелика кількість метаболізується в печінці і виводиться з жовчю. /p>

  • теляти віком до 6 тижнів — диспепсія, гастроентерит, ешеріхіоз, сальмонельоз, пастерельоз;
  • свині — ензоотична пневмонія, дизентерія, набрякла хвороба, пика, сальмонельоз, пастерельоз;
  • ягнята віком до 6 тижнів — анаеробна дизентерія, септицемія, пастерельоз, сальмонельоз, еймеріоз;
  • домашній птах (кури, індики, качки, гуси) — тиф, холера, сальмонельоз, мікоплазмоз, риніт, пуллороз;
  • кролики — інфекційний риніт, еймеріоз, гастроентерит, колібактеріоз, пастерельоз, пневмонія. жуйним тваринам з функціонально розвиненими передшлунками, курям-несушкам, яйця яких вживають людину, самкам в останню третину вагітності та в період лактації.

    Не застосовувати одночасно з похідними параамінобензойної кислоти.

    Умови зберігання:

    У сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +8 до +25 °С.

    Готовий розчин використовувати протягом доби, при зберіганні в холодильнику &mdash ; протягом 3 діб.

    Термін придатності:

    2 роки.

Характеристики

Властивості
Лекарственная форма Порошок
Страна Украина

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре